عربی
بروزرسانی: ۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
  • اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلي آبائِهِ في هذِهِ السّاعَة وَ في كُلِّ ساعَة وَلِيّاً وَ حافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيْناً حَتّي تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
کد : 18330-696     

دعای موثر در جهت برآورده شدن حوائج و امور مهم.

به نظر حضرتعالی چه اعمال و ادعیه ای در برآورده شدن سریعتر حاجات مهم خوانده شود؟

جواب آیت الله العظمی روحانی : بسمه جلت اسمائه؛ یکی از ادعیه‌ای که در برآورده شدن حوائج و امور مهم تجربه شده است، دعایی است که برخی از اولیای بزرگ خدا از آن نام برده و برای آن اسراری عجیب و باورنکردنی ذکر کرده اند؛ کیفیت دعا به این شکل است:

در یک سوم آخر شب با حضور قلب، وضو گرفته شود، و کسی انسان را نبیند، سپس رو به قبله نشسته و هزار مرتبه می‌گوید: «فسیکفیکهم الله وهو السمیع العلیم»، و بعد از هر صدبار، می گوید: «اللهمّ اکفنی حاجتی» و حاجتش را ذکر می کند، و بعد می گوید: «إنک علی کل شیء قدیر»، و این کار را سه شب پشت سر هم تکرار می کند.

موارد مرتبط در كتب ادعيه براى برآورده شدن حوائج ختم هاى زيادى آمده از جمله نماز جعفر طيار و ... ختم اذاوقعه ، بهترین دعایی که موجب افزایش رزق و روزی می‌شود. چه اعمال و دعاهایی در تسریع برآورده شدن حاجات تاثیر بیشتری دارد؟
نظر شما :
captcha