عربی
بروزرسانی: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۳ ارديبهشت
  • اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
کد : 18328-174     

دعوت به استمرار وحدت اقشار ملت در روزهای واپسین حکومت شاه

10/11/1357

بسمه تعالى واليه المشتكى
«وَ لا تَهِنُوا وَ لا تَحْزَنُوا وَ أَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ»
عفريت خونخوار استبداد و بى دينى پنجه هاى زهرآلود خود را تا مرفق به قلب مبارك امام زمان ارواحناه فداه فرو مى برد.
مردم مسلمان ايران، جوانان غيور و مجاهد، صفوف مقدس خود را فشرده تر كنيد و در برابر نيروى اهريمنى مردانه مقاومت نمائيد. وعده الهى است كه پيروزى نهائى از آن كسانى خواهد بود كه ثابت قدم باشند «إِنْ تَنْصُرُوا اللّهَ يَنْصُرْكُمْ وَ يُثَبِّتْ أَقْدامَكُمْ»
فجايع و جنايات هولناك مزدوران رژيم و عمال شناخته شده استعمار و دژخيمان قرن، همچنان ادامه دارد. در فضاى خفقان آور آكنده از دود باروت در ساحل درياچه خون شهيدان چهارده ماه اخير در دامن اجساد كشته شدگان بى گناه همه روزه بر تعداد شهيدان مسلمان در سراسر شهرهاى ايران افزوده مى شود و حكومت وحشت و ترور به آدمكشى و وحشيگرى خود ادامه مى دهد.
ملت مسلمان ايران كه به رهبرى مراجع عظام به مبارزه آشتى ناپذيرى عليه رژيم استبدادى دست زده، هرگز حاضر نخواهد شد كه در برابر خيمه شب بازى هاى حكومت به اصطلاح سوسيال دمكرات ساكت بنشيند و تماشاگر نمايشات و صحنه سازى هاى دشمنان دين و آزادى و استقلال كشور باشد. مدعيان سوسيال دمكرات با اتكاء به قدرت هاى خارجى مردم را به رگبار مسلسل مى بندند و خيال مى كنند كه بدينوسيله و به همكارى چماق به دستان آدمكش و تظاهرات قلابى مى توانند چند روزى به حكومت خود ادامه دهند غافل از اينكه هيچ انسان باشرفى به چنين طرز حكومت صحه نخواهد گذاشت و هيچ باوجدانى با چنين تبهكاران فاسد و غاصبى همكارى نخواهد نمود و مصالح واقعى كشور را فداى مصلحت خصوصى معدودى طفيلى و جانى حرفه اى نخواهد ساخت.
عمال رژيم مخوف در لباس جديد همچنان سايه سياه و ننگين خود را بر سراسر كشور گسترش داده و مردم مسلمان ايران را از ابتدایى ترين حقوق انسانى خودشان كه حتى سياهان آفريقا هم از آن برخوردارند محروم ساخته.
حكومت استبدادى سلطنتى اكنون در قيافه استبداد سوسيال دمكرات ظاهر شده و مرتكب همان جناياتى مى شود كه در دوره حكومت هاى قبلى انجام مى يافت.
به مسلسل بستن مردم مسلمانى كه آماده استقبال از رهبر عالى مقام خود بودند و كشتن و مجروح نمودن صدها تن از جوانان عزيز، نشان دهنده عمق خفقان و اعمال ضدقانونى هيئت حاكمه فعلى است كه در واقع آخرين بقاياى رژيم است.
ملت ايران كه تازه از زير بار ديكتاتورى كهنه خلاص شده زير بار ديكتاتورى نوين نخواهد رفت و فريب سخنان بيهوده را نخواهند خورد و به يارى حق و با استقامت خود مزدوران نظام حاكم را در هر لباسى كه تجلى كنند رسوا خواهند ساخت و با ادامه اعتصاب و تظاهرات به دولت فعلى و هواداران خارجى آن نشان خواهند داد كه ديگر دوران اجراى نقشه هاى استعمارى و ضد انسانى سپرى شده است.
ما ضمن فرستادن درود به روان پاك شهداى اخير تهران و شهرستان هاى ايران و عرض تسليت به بازماندگان آنان از درگاه خداى بزرگ مدد مى طلبيم و با استمداد از عنايات حق به پيش مى رويم و به پيروزى خود كه بسيار نزديك است اطمينان كامل داريم و هم اكنون به پيروزى هاى بزرگى نائل شده ايم و موفقيت پوشالى و لرزان آنان را در هم كوبيده ايم. «وَ الْعاقِبَةُ لِلْمُتَّقِينَ»
ربيع الاول 1399
محمدصادق الحسينى الروحانى
نظر شما :
captcha