عربی
بروزرسانی: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۳ ارديبهشت
  • اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
کد : 18328-167     

محکومیت جنایات عناصر مفسد در پاوه و سنندج در اوایل پیروزی انقلاب

بسمه تعالى واليه المشتكى
به دنبال حوادث ناگوار گنبد و نقده و خرمشهر اين بار دست خيانت از آستين عناصر مفسدى از پاوه و سنندج بيرون آمد و به قتل عام مردم مسلمان و بى گناه و پاسداران انقلاب پرداخت. اين قتل عام وحشيانه كه حتى بدون مراعات كوچكترين قوانين اخلاقى و انسانى صورت گرفته نشانگر عمق توطئه است كه دشمنان داخلى جمهورى اسلامى ايران و عمال امپرياليسم جهانى با همكارى منفورترين و كثيف ترين عناصر وابسته به ارتجاع و رژيم سفاك سابق براى تجزيه استان كردستان در حال اجراى آن بودند، اما قاطعيت رهبرى انقلاب و جانبازى و فداكارى سربازان و پاسداران و مردم مسلمان آن استان اين امكان را به خائنين و مزدوران بيگانه نداد كه بتوانند به هدف شوم و ضداسلامى خود جامه عمل بپوشانند.
ياغي گرى و تضعيف بناء اين جمهورى اسلامى و ايجاد تفرقه و اختلاف بين شيعه و سنى و كرد و بلوچ و عرب و عجم و با بهانه هاى واهى و افسانه اى هرگز نمى تواند در اراده استوار مردم مسلمان و قهرمان ايران در تداوم بخشيدن به انقلاب شكوهمند اسلامى خللى ايجاد كند.
مزدوران بيگانه و عمال ارتجاع داخلى بايد براى آخرين بار از حوادث پاوه و سنندج اين درس را فرا گيرند كه ديگر هرگز به ضد انقلاب در هر لباسى كه جلوه كند و به هر نامى كه خود را عرضه نمايد و تحت هر شعار فريبنده اى كه به ميدان آيد اجازه عرض اندام داده نخواهد شد.
رهبرى انقلاب و مراجع عظام و مردم مسلمان ايران با وحدت و همكارى و تعاون خود يكبار ديگر نشان دادند كه هرگونه توطئه بر ضد استقلال، آزادى و جمهورى اسلامى با شكست قطعى روبرو خواهد بود.
ما چنانكه بارها در مصاحبه ها اعلام كرده ايم در اين مقطع حساس خواستار قاطعيت انقلابى دولت موقت و ديگر مسئولين و عناصر دست اندركار هستيم چرا كه اين جمهورى خون بهاى شهيدان عزيز ميهن اسلامى ماست و آن را به دست ما نسپرده اند كه با گذشت و اغماض بى جا به دست ضد انقلاب و خائنين تجزيه طلب يا تفرقه انداز بسپاريم اين خيانت عظمى هرگز بخشودنى نيست كه كسى به بهانه هاى واهى از تكليف الهى در حفظ كيان و استقلال جمهورى اسلامى ايران كوتاهى به خرج دهد.
شركت همه افرادى كه صلاحيت جهاد را دارا هستند در اين جهاد انقلابى در راه تداوم انقلاب اسلامى ايران يك وظيفه است.
ما از خداى بزرگ توفيق همه مردم مسلمان ايران را در خدمت به اسلام و مسلمين و احياى سنت هاى اصيل و ارزنده جامعه اسلامى و حفظ وحدت و ترك خلافات فرعى و خصوصى خواستاريم.

والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته
25 رمضان المبارك/99
محمدصادق الحسينى الروحانى
نظر شما :
captcha